1.jpg

Velmi důležité přístavní americké město. Největší město Louisiany. Leží blízko řeky Mississippi a jezera Pontchartrain. Dějiště seriálu „The Originals".

Faktická historie

V roce 1718 bylo město založeno Jeanem Baptistem Le Moynem de Bienvillem a pojmenováno podle Filipa II.Orleánského. Několikrát bylo hlavním dějištěm občanské války a stanovištěm významných vůdců. Ve 20.století se proslavilo jazzem a swingem, který zde našel svou domovinu.

Seriálová historie

Na přelomu 19. a 20.století se v New Orleans začaly hromadit nadpřirozené bytosti - upíři, vlkodlaci, čarodějky. Bylo nutné mezi nimi udělat pořádek a zavést určitý řád. O to se postarala rodina Původních upírů - Mikaelsonovi. Klaus se stal velkým vůdcem New Orleans a snažil se zabránit konfliktům mezi rasami. Zvláště kvůli zájmu obyčejných lidí. To se mu i povedlo, ale časem se problémy začaly zvětšovat a on byl i s rodinou nucen odejít. New Orleans pak zušlechtil Marcel, který si pro sebe ukořistil Klausovu pozici. Od té doby je hlavním lídrem nadpřirozených bytostí v N.O. Marcel.phoebe_tonkin_png_by_justsaneasyou13-d5ot93c.png

Narozeniny: Danielle Campbell

Narozen(a): 30.1.1995

30.1. 2014 *** 19 let

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one