Video-rozhovor a Charlesem Michaelem Davisem

Autor: Simonka1399
Dá se říci, že Charles Michael Davis udělal velmi dobrý dojem na diváky v dubnu loňského roku. V pilotní epizodě v The Originals, který byl vysílán jako epizoda The Vampire Diaries, fanoušci viděli tohoto herce v roli Marcela, přítel/nepřítel dlouhé trati Klause, kterého hraje Joseph Morgan. Jaké máte zprávy o Marcelovi a Klausovi? Jaký druh problémů, které čekají tyto dvě nadpřirozené postavy uvidíme? Tato postava má minulost s Rebekou? A co noční taneční párty na scéně? Zeptali jsme se to vše a mnohem víc Charlese v následujícím rozhovoru. Podívejte se na exkluzivní zasedání otázek/odpovědí zde:
TVFanatic: Marcel v první epizodě odkazoval na lidi kolem sebe, nikdy se nesetkal se svou skutečnou rodinou? Vím, že je sirotek, ale nikdy nepotkal členy své rodiny?
Davis: Ano, myslím, že má vzdáleného bratrance, který žijí v Jersey a Itálii. Komedie, jako ryba na suchu... vtip! Ne, je to sirotek, a velmi brzy uvidíme většinu z jeho historie, odkud pochází, a objevíme věci, o jeho matce a otci, a případně dalších členů jeho rodiny, nejsou definovány v tuto chvíli. Možná, že se někdo ještě najde.

TVFanatic: Ok. Mnoho lidí se zřejmě bojí Marcela, myslíte si, že se domnívá, že nejlepší způsob, jak ovládat lidi je ze strachu, nebo je to jeho záměr? 
Davis: Oh, jen čarodějnice se ho bojí a všechny ostatní Marcelovo lásky. Oni jsou hodně s ním. Ano on jim přikazuje používat strach, násilí je vždy skvělý způsob, jak dosáhnout určité úrovně důležitosti a být nejdůležitější věc v životě každého z nás. Pokud ohrožuje jejich život, vytváří strach a je to způsob, jak udržet kontrolu.
TVFanatic: Nevidíme Marcels s Eliášem v první epizodě, jsem zvědavá, jak se jejich vztahy budou vyvíjet, víme, jak je to s Klausem, ale jak to bude s Eliášem? 
Davis: Počkejte chvíli. Jak víte, první epizoda bude vyprávěna z pohledu Eliáše, a tak jsme ho mohli vidět interaktivně s určitými znaky, možná i Marcela. Kdo ví? Musíte se naladit a sledovat první epizodu už 3. října. Podívejte se na nás!

TVFanatic: Byly tam pověsti, že Marcel a Rebeka měli v minulosti historii... 
Davis: Kdo to řekl? Kdo vám namluvil ty lži?

TVFanatic: Ok. Tak se vás zeptám: natáčel jste některé scény lásky? 
Davis: Takže mnoho. Ale počkejte, vy myslíte v seriálu? (Smích)

TVFanatic: Ano, točil jste milostné scény v The Originals? 
Davis: Zkuste se toho dohledat na netu, vy jste to neviděl? Točil jsem milostné scény? Mohu říci? Můžu upřímně říct, nemůžu říct.

TVFanatic: Ok. Řekněte nám něco o Klausovi a Marcelovi, jejich rivalita byla pozorována již v prvním díle, ale také mají dlouhou společnou historii a zdá se, že oni byli dobří přátelé na jednom místě. Bude to výzva k tomu, aby byli nepřátelé/přátelé? Jaký bude jejich vztah? 
Davis: Ano, je to jako každá přátelství. Myslím, že i mí přátelé jsou proti mně, ne vždy souhlasí se vším - při vší úctě k mým přátelům, protože jestli jsi můj přítel je k tomu dobrý důvod, protože nemůže vzdorovat! Takže si myslím, že to je součástí zprávy, myslím, že je to přirozené, bude doba jednodušší a složitější.

TVFanatic: Slyšel jsem to z tvých úst alespoň částečně. 
Davis: Ach ano, jak jsme si povídali na TCA, takže tam není nic překvapivého co mají za sebou. Ano, mohli tito dva mít nějakou minulost spolu, nebo ne, ale na to je příliš brzy, jestli tam je nějaký starý příběh.

TVFanatic: Když už mluvíme o problémech, co bylo největší výzvou, když jste začal natáčet scény, nebo něco, co jste nečekal... jaké byly vaše problémy?
Davis: Hodiny. Ve smyslu, že budu muset přizpůsobit matku přírodu, dešti... herci, kteří nemohou být, v určitých obdobích na určitém místě, takže musíte být velmi flexibilní. Když zjistíte, že scéna ukazuje, že je den, nebo část této scény. Takže není nic jisté, v mé hlavě, přišel jsem do práce a pak zbytek je vše překvapení. Je to legrační, protože to není předvídatelné.

TVFanatic: Mluvil jsem s Danielou a ona mi řekla, že někde tam byl nějaký tanec pozdě v noci, možná, se zdá, že Marcel a Davina Ballino točí jednu scénu za druhou...? 
Davis: Ne, je to lhářka! Je to holka a holky lžou. (Smích) Můžete se bavit. Ona je tak hezká a nutí vás  k tanci. Daniela je, to co dělá tanec, já nechci tancovat,  snad jen když jde okolo mě. Claire a jsme udělali trochu výbuch. Pro malé věci.

TVFanatic: Ok, tak trochu navíc v první sézoně. Uvidíme trochu z těchto tanců?
Davis: Ano, tam může být také nějaký break dance. Jsme opravdu na jednu epizodu zaměřeni jen na tanec.

TVFanatic: Mám vás rád rád, líbíte se mi! Ty a Joseph bude vědět dlouhou dobu ne? Řekni mi o tomto prvním setkání, když jste se potkali? 
Davis: Potkal jsem ho, když jsme hráli poker v domě svého přítele. Byli jsme si představeni, a my jsme nevěděli, že jsme byli oba herci, a tak jsme si povídali o fotografování, fotoaparátech - on právě koupil stroj - mluvili jsme a hráli jsme poker. Většinu času jsme se sešli se společnými přáteli a jen  jsme hráli poker nebo jsme se ocitli nějak všichni společně.

TVFanatic: A teď se kruh uzavřel a točíte The Originals společně… 
Davis: Ano

TVFanatic: No, moc děkuji a já se nemůžu dočkat, až uvidím seriál! Dne 3. října.
12.09.2013 20:32:17
theoriginals.cz


phoebe_tonkin_png_by_justsaneasyou13-d5ot93c.png

Narozeniny: Danielle Campbell

Narozen(a): 30.1.1995

30.1. 2014 *** 19 let

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one