Claire Holt

2.png
Claire Holt je australská herečka. Její nejznámější role je Emma Gilbert v seriálu „H2O: Stačí přidat vodu" a Rebekah Mikaelason v seriálech „The Vampire Diaries" a „The Originals".

O Claire

 Narozena: 11.8.1988

Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromězdokonalovala svoje schopnosti. Seriál „H2O", ve kterém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou.

Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce máčerný pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou.

Claire rozhodně není voda cizí. Na roli mořské víly se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná. Je majitelkou černého pásu Thai-Kwon-da, jako Emma v seriálu sportovně plave, hraje volejball i vodní pólo. Kdyžse zrovna nevěnuje žádnému sportu tak zpívá, hraje na piáno nebo kytaru. Role Emmy Gilbert v serálu „H2O" stačí přidat vodu je její první seriálovou rolí, ale před kamerou se objevila už v několika reklamách. Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas sám na sebe vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina. V současnosti hraje původní upírku Rebekah v seriálu The Vampire Diaries. Objeví se i ve spin-offu „The Originals".

 

Hraje v

  • The Originals jako Rebekah Mikaelson
03.06.2013 21:32:15
theoriginals.cz


phoebe_tonkin_png_by_justsaneasyou13-d5ot93c.png

Narozeniny: Danielle Campbell

Narozen(a): 30.1.1995

30.1. 2014 *** 19 let

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one