Autor: Simonka1399
Objevilo se nové promo z CW, kde můžete vidět nové scény z TO:
Autor: Simonka1399
Pamatujete si, když se v květnu zveřejnili všechny fotky ze zákulisí focení promo fotek k The Originals? Zde je i video s představením série, která se bude vysílat letos na podzim na americké stanici CW.
Autor: Simonka1399
2.gif

Vaše fotka z The Originals mě přinutila křičet. Byli jste na natáčení? Prosím, prozraďte mi něco!
Vrátíme se zpět do New Orleans prozrazuje Joseph Morgan. Klaus bude mít stále ještě smíšené pocity z jeho otcovství. Je to pro něj velmi těžké, protože, jak už víme, rodiny si vysoce cení i když má svůj vlastní způsob jak ji ochraňovat. Myslím si, že stále vyrovnává s tím, co se děje a všechno se to snaží vstřebat. ,,Ale ať už je připraven nebo ne, je to tady.'' V den, kdy jsme navštívili Atlantu se začala natáčet scéna, která souvisela s příchodem dítěte. Bohužel více v této chvíli prozradit nemůžeme.

Autor: Simonka1399
Byly zveřejněny názvy další epizod:

< 1x02 House Off The Rising Sun

< 1x03 Tangled Up In Blue

< 1x04 Interview With The Vampire

< 1x05 Sinners And Saints

Autor: Simonka1399
A je to tady! Objevila se synopse k epizodě 5x01, která dostala název Always and Forever. Epizoda se u nás vysílá stejně jako TVD taky 5. Října.

KLAUS MIKAELSON, PŮVODNÍ, HYBRID A VLKODLAK SE VRACÍ DO NWE ORLEANS V NOVÉM SPIN- OFFU THE VAMPIRE DIARIES - Klaus Mikaelson, původní upír, vlkodlak A hybrid, se vrátil do francouzské čtvrti New Orleans - města, které jeho rodina pomáhala stavět před 300 lety. Elijah, který je pěvně rozhodnutý pomoci svému bratrovi, opustí svou sestru Rebeku a následuje Klause. Elijah se dozví, že krásná a vzpurná vlkodlačice Hayley - Klausův úlet na jednu noc- se dostala do rukou mocné čarodějnice jménem Sophie Deveraux. Když Sophie odhalí pár převratných novinek, Elijah si uvědomuje, že rodina Původních dostali druhou šanci na lidskost a vykoupení. Klaus, je víceméně zaujatý jeho nedávným nečekaným shledáním s jeho bývalým chráněncem, Marcelem, charismatickým, ale ďábelským upírem, který má nyní plnou kontrolu nad nadpřirozenými obyvateli New Orleans. Klaus přísahá, že získá zpět vše, co bylo kdysi jeho - moc, sílu, město a jeho rodinu.
Autor: Simonka1399
Charles Michael David: Původní se vrátí do New Orleans a zjistí, že jsem prohlásil za krále, a oni se musí snažit, aby se to vše získali zpět.

Joseph Morgan: Očekáváme, že seriál, bude přístupný pro fanoušky The Vampire Diaries, jen to, že série bude o něco tmavší a trochu více pro dospělé, takže doufejme, že můžeme růst společně s fanoušky.
Autor: Simonka1399
Dá se říci, že Charles Michael Davis udělal velmi dobrý dojem na diváky v dubnu loňského roku. V pilotní epizodě v The Originals, který byl vysílán jako epizoda The Vampire Diaries, fanoušci viděli tohoto herce v roli Marcela, přítel/nepřítel dlouhé trati Klause, kterého hraje Joseph Morgan. Jaké máte zprávy o Marcelovi a Klausovi? Jaký druh problémů, které čekají tyto dvě nadpřirozené postavy uvidíme? Tato postava má minulost s Rebekou? A co noční taneční párty na scéně? Zeptali jsme se to vše a mnohem víc Charlese v následujícím rozhovoru. Podívejte se na exkluzivní zasedání otázek/odpovědí zde:
TVFanatic: Marcel v první epizodě odkazoval na lidi kolem sebe, nikdy se nesetkal se svou skutečnou rodinou? Vím, že je sirotek, ale nikdy nepotkal členy své rodiny?
Davis: Ano, myslím, že má vzdáleného bratrance, který žijí v Jersey a Itálii. Komedie, jako ryba na suchu... vtip! Ne, je to sirotek, a velmi brzy uvidíme většinu z jeho historie, odkud pochází, a objevíme věci, o jeho matce a otci, a případně dalších členů jeho rodiny, nejsou definovány v tuto chvíli. Možná, že se někdo ještě najde.

TVFanatic: Ok. Mnoho lidí se zřejmě bojí Marcela, myslíte si, že se domnívá, že nejlepší způsob, jak ovládat lidi je ze strachu, nebo je to jeho záměr? 
Davis: Oh, jen čarodějnice se ho bojí a všechny ostatní Marcelovo lásky. Oni jsou hodně s ním. Ano on jim přikazuje používat strach, násilí je vždy skvělý způsob, jak dosáhnout určité úrovně důležitosti a být nejdůležitější věc v životě každého z nás. Pokud ohrožuje jejich život, vytváří strach a je to způsob, jak udržet kontrolu.
Autor: Simonka1399
Objevilo se nové promo-video k The Originals:
Klaus: Do minulého století moje rodina, původní rodina, vládla New Orleans.
OD VÝKONNÝCH PRODUCENTŮ THE VAMPIRE DIARIES
Marcel: Klaus Mikaelson 
Klaus: Marcel...
Marcel: Musí to být nejméně století, co jste opustili město.
Klaus: Ne tak moc. Proč mi nevysvětlíš, co děláte s mým městem? 
Marcel: Já městu nyní vládnu. Ukaž mi trochu "respekt!
ČTVRTEK 3. ŘÍJNA
Sophie: Marcel je mimo kontrolu. Budeme ho muset zastavit. A vy mi pomůžete.
CITY PŮVODNÍCH
RODINA PŮVODNÍCH
Elijah: Toto je vaše šance vzít zpět všechno, co jsme ztratili.
PŮVODNÍ HŘÍCH
Klaus: Toto město bylo mým domovem. Teď ho chci zpátky.
THE ORIGINALS EXKLUZIVNÍ PREMIÉRA VE čtvrtek 3.října na CW.
Autor: Simonka1399
Claire Holt se objevila na premiéře filmu ,,Insidious''.
9.jpg
5.jpg
2.jpg
7.jpg
8.jpg
1.jpg
4.jpg
10.jpg
Autor: Simonka1399
Claire byla viděna v západním Hollywoodu:
1.jpg
5.jpg
2.jpg
4.jpg


phoebe_tonkin_png_by_justsaneasyou13-d5ot93c.png

Narozeniny: Danielle Campbell

Narozen(a): 30.1.1995

30.1. 2014 *** 19 let

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one